Cimbali Host Milano 2021'e Katıldı

Cimbali Host Milano 2021'e Katıldı

Gruppo Cimbali, horeca sektörüne yönelik uluslararası ticaret fuarı olan ve Milano'da gerçekleştirilen HOST 2021 fuarına katıldı. Cimbali, sürdürülebilirliğe olan bağlılığını, tüm yenilikleri ve en gelişmiş ürünleri burada sergiledi.

İnovasyon, sürdürülebilirlik ve dijitalleşme: Bunlar, tasarım ve üretimde dünya lideri Gruppo Cimbali'nin gelişiminin temel taşlarıdır.

Uluslararası gıda ve konaklama fuarı Host 2021'de profesyonel espresso makinelerinin tanıtımı yapıldı.

Gruppo Cimbali, inovasyonun yanı sıra yaklaşık 110 yıllık bir geçmişe sahip bir şirket geleneğini de Host'a taşıyor.

“Bugün Host'a 'fijital' versiyonuyla katılmak, müşterilerle ve sektör profesyonelleriyle hem yüz yüze hem de sanal olarak tanışmamızı sağlayan özellikle heyecan verici. Gruppo Cimbali Genel Müdürü Enrico Bracesco, bu deneyimi uzun zamandır bekliyorduk ve bunun ilk olumlu işaretlerini gördüğümüz sektör için yeni bir başlangıcın temeli olacağını umuyoruz” dedi.

“Son bir buçuk yıldır Gruppo Cimbali, profesyonellere katma değer sunan ve hepsinden önemlisi gerçekten sürdürülebilir olan ürün ve hizmet inovasyonuna odaklanarak tutku ve kararlılıkla çalışmaya devam etti. Bu, şirketimiz ve tüm kahve zinciri için gelişmemizin ve ilerlememizin tek yolu. Bu nedenle yeni bir espresso çağının başlangıcını işaret ediyor.”

#TheNewEraofEspresso, kapsamlı bir sürdürülebilirlik kültürünü teşvik etmek için şeffaflık ve sorumluluk odaklı bir yaklaşımla, Gruppo Cimbali'nin Host'ta sunduğu projeleri, yeni ürünleri ve hizmetleri keşfetmeleri için ziyaretçilere rehberlik edecek konsepttir. Şirket, milyonlarca insanla temas halinde olan ürünleri aracılığıyla küresel sürdürülebilirlik konularını iletmek için birkaç yıldır kendi üretim süreçleriyle sınırlı kalmayıp tüm sektörü daha geniş bir vizyonla sürdürülebilirlik politikalarını geliştirme kararı almıştır.

 

Sürdürülebilirlik Manifestosu

Gruppo Cimbali, BM 2030 Gündeminin hedefleri doğrultusunda  4 ana odak alanını (İnsan, Ürün, Gezegen ve Ortaklık) vurgulayan, çalışanların sağlığı ve güvenliğini, atıkları azaltma taahhüdünü, geri dönüştürülebilir malzemelerin kullanımını, enerji tasarrufu sağlayan teknolojilerin uygulanmasını kapsayan ana sürdürülebilirlik girişimlerini özetleyen bir Sürdürülebilirlik Manifestosu ilan etmiştir.