Cimbali Teknik Servis Hizmeti

Cimbali Teknik Servis Hizmeti

Dünyanın en kaliteli kahve makinesini satın aldınız. Uzun yıllar keyifle kullancağınız bir Cimbali'niz oldu. Doğal olarak bu makinelerin de bakım ve onarıma ihtiyacı olabiliyor. Cimbali teknik servis hizmetini nerden alabilirsiniz?

Cimbali espresso kahve makineleri teknik servis ihtiyacı son derece az olan ürünlerdir. Sizlere teknik servisi unutturacak ürünler üretmektedir. Tabi ki her üründe olduğu gibi bakımlarının yapılması gerekir. Yıllık bakımlarının doğru şekilde yapılmasıyla çok daha uzun ömürlü bir makineye sahip olabilirsiniz.

GÜVENİLİR ELLER

Cimbali kahve makinenize yaptığınız yatırımdan sonra onu yetkisiz kişilere emanet etmeyiniz. Cimbali'nin yetkili ve eğitimli servislerinden hizmet alınız. Orjinal yedek parçalar kullanınız. Böylece makineniz sizi yarı yolda bırakmasın.

Cimbali servis hizmetini S2000 Mutfak gibi onaylı ve yetkili bir firmadan alarak espresso makinenizi güvenceye alabilirsiniz. En doğru teknik ve malzemelerle onarılan ürününüz sizlere hem uzun süre hem de aynı kalitede hizmet etmeye devam etsin.

Bakım işlemlerinde de yine yetkin ve bilgili bir kuruluştan yardım almanızı öneririz. 1 hafta gibi bir süre özel solüsyonda bekletilen parçalar bakım işinin uzamasına sebep olur. Bakım işlerinin biraz zaman aldığı Cimbali modelleri için yedek makine temini talep edebilirsiniz.

İşletmenizin mutfağının veya barının önemli bir parçası olan kahve makinesini Cimbali Türkiye yetkili satıcısı ve servisi olan S2000 Mutfak'a güvenle emanet edebilirsiniz.