London Coffee Fest 2024

London Coffee Fest 2024

Londra Kahve Festivali, Londra'nın hareketli kahve ortamını ve yaratıcı alt kültürlerini kucaklayarak 11-14 Nisan tarihleri arasında geri dönüyor. Hyde Park'ta gerçekleşecek etkinliğe katılan La Cimbali, HP29 nolu standda yerini alacak.
 
Dört gün boyunca kafein dolu bir eğlenceye hazır mısınız?
Standımızda kaçırılmayacak bir program sizi bekliyor olacak!
 
Gelin ve insanların, bağlamların ihtiyaçlarına ve sürdürülebilirliğe odaklanan LaCimbali'nin özel çözümlerini keşfedin

Cimbali M40

Cimbali Grubu'nun sürdürülebilirliğe olan bağlılığından doğan ve yüksek enerji tasarrufu sağlayan devrim niteliğinde bir termal sistemle donatılan yeni geleneksel kahve makinesi, maksimum performans ve düşük çevresel etki ile öne çıkıyor. Cimbali M40 modeli Londra'da baristaların beğenisine sunulacak.

Ofis Kahve Servisi

Mola alanlarından mutfaklara kadar her ortama yerleştirilebilecek küçük ve kullanımı kolay bir çözüm arayan ofisler ve ortak çalışma alanları için Cimbali S20 modelimizi öneriyoruz. Çalışanlara lezzetli ve keyifli bir mola sunmak isteyenler bu dokunmatik ve tam otomatik kahve makinesi ile amaçlarına ulaşacaklardır.

FUAR ALANI ETKİNLİKLERİ

Standımızda, geleneksel ve tam otomatik makinelerimiz sayesinde karışımlarını sunacak ve herkes için benzersiz bir kahve deneyimi garanti edecek yerel yüksek profilli kavurucularla tanışacaksınız.
 
Etkinlik alanında 4 gün boyunca farklı modellerimizi deneyimleyecek ve doğrudan Birleşik Krallık Barista Şampiyonası 2024'ten M200'de farklı yarı finalistler, finalistler ve kazanan baristarla da tanışacaksınız! Bu harika bir fırsat, değil mi?