HAKKIMIZDA

Hobart endüstriyel yıkama makineleri alanında dünya lideri olan ayrıca pişirme, yemek hazırlama, soğutma ve çöp işleme makineleri de üreten, 1897 yılında Ohio'da kurulmuş bir firmadır. Dünya çapında 6500den fazla çalışanı olan Hobart bugün üretimini Almanya Offenburg'da gerçekleştirmektedir.

Uluslararası düzeyde restoranlar, oteller, fırınlar, kasaplar, süpermarketler, havayolu şirketleri ve gezinti gemileri ekonomi ve ekoloji alanında öncü olan ürünlerimizi kullanmaktadır.

VİZYONUMUZ: SUSUZ YIKAMA

Yapılan yoğun araştırmalar bize müşterilerimizin maksimum ekonomi ve optimum performansı bir arada sunan yıkama makineleri istediklerini gösterdi. Hobart olarak biz de bu doğrultuda Susuz Yıkama anlayışına yöneliyoruz. Bu vizyondan hareketle yeni yollar keşfederek su, elektrik ve kimyasal tüketimini sürekli azaltma amacı güdüyoruz.

HEDEFİMİZ: YENİLİKÇİ - EKONOMİK - EKOLOJİK

Yenilikçi olmak biim için teknolojik baklımdan yeni ölçüler sunmak ve dolayısıyla müşteriler için gerçek bir katma değer yaratmak anlamına gelir. Yenilikten aldığımız güçle Almanya'da bulunan üretim merkezimizde son derece yüksek verimli ürünler oluşturuyoruz. Ekonomik olmak bizim için düşük işletim giderleri ve kaynak tüketimi alanında standartları belirlemek ve piyasaya sürekli yenilik sunmak anlamına geliyor. Ekolojik olmak bizim için kaynakları daha dikkatli kullanmak ve kalıcı bir enerji politikası oluşturmak analamına geliyor.

HOBART TÜRKİYE

Hobart Türkiye olarak biz, S2000 Mutfak Soğutma Sistemleri olarak, Hobart'ın global anlayışını, kalite ve servis güvencesini hiç bir kayıba uğramadan sizlere ulaştırmanın sorumluluğunu taşıyoruz. Hobart endüstriyel bulaşık makinelerinin ithalatını Türkiye'de endüstriyel mutfak, Teşhir üniteleri ve endüstriyel soğutma ürünleriyle kalitesini kanıtlamı, sektörde öncü firmaların mutfaklarını kuran S2000 mutfak soğutma sistemleri gerçekleştirmektedir.