SIGEP Rimini Fuarında Cimbali G50 Sergilenecek

SIGEP Rimini Fuarında Cimbali G50 Sergilenecek

SIGEP, Uluslararası Artisan dondurması, Pastacılık, Fırıncılık ve Kahve Sergisi şimdi 44. randevu ile geri döndü. İtalya'nın Rimini şehrinde gerçekleştirilecek SIGEP 2023'te La Cimbali de yerini alıyor.

21 - 25 Ocak 2023 tarihleri arasında Rimini Expo Center'da gerçekleşecek fuarda La Cimbali D1 Hall - 080 nolu standda yer alacak.

La Cimbali G50

SIGEP 2023'te halka yönelik bir dünya prömiyeri olarak, yeni G50 öğütücü-dozlayıcımızı sunacağız. Yeni tasarım, yüksek performans ve gelişmiş öğütme teknolojisi ile G50 Grinder ilk defa Rimini'de sergilenecek.

Global Uzaktan Servis Hizmeti

La Cimbali'nin makine ayarlarının tam kontrolü ve ofisinizin rahatlığında teknisyenlerin hızlı müdahalesi için TeamViewer ile işbirliği içinde geliştirilen özel hizmetidir. Tam otomatik makineler için uzaktan yardım hizmetimizin ayrıntılarını keşfetmek için doğru adres olan SIGEP 2023'te sizi görmeyi dört gözle bekliyoruz!
 

Barista Şampiyonası

SIGEP 2023'te M200 model GT1'imiz, şampiyon unvanı için yarışacak ve bir sonraki dünya şampiyonalarına uçacak olan en iyi İtalyan baristalar arasındaki yarışma olan "İtalyan Barista Şampiyonası"nın resmi makinesi olacak. Bu heyecanlı yarışı kaçırmayın!