Cimbali M100 ATTIVA HDA DT2

Cimbali M100 ATTIVA HDA DT2

Farklı barista alışkanlıklarına hitap eden yeni teknolojiler, akıllı bir arayüz ve yüksek işlevsel bir vizyona sahip yenilikçi bir tasarım ile buluştu. M100 Attiva ile size en iyi içimlik kahve kalitesini sunmak için yeni bir güvenilirlik konsepti doğdu.

Cimbali M100 modeli her zaman LaCimbali espresso kahve makinelerinin simgesi olmuştur. Şıklık ve yüksek performansı doğal bir şekilde birleştiren bir makinedir.
Attiva ile M100 serisi, tüm kategorinin kurallarını yeniden yazmak ve yeni nesil profesyonel makinelerin önünü açmak için tasarlandı. Yeni model, tasarımında, termal sisteminde, ergonomisinde ve arayüzünde (dokunmatik veya düğmeler) iyileştirmeler içeriyor. farklı özelleştirme olanakları sunarken. Baristaların yeni M100 Attiva'yı kullanma deneyimini geliştirmek ve her zaman mükemmel bir içecek sunmalarını sağlamak için her şey yapıldı. Üç makine, üç farklı termal sistem ve tek bir ürün yelpazesi: esnek, yüksek performanslı ve benzersiz.
 
M100 attiva ekranıYeni M100 Attiva'nın yeni eklemelerinden biri, farklı arayüzler seçme yeteneğidir. Elektromekanik tuşlar ve bir OLED ekran, M100 ATIVA'nın yeni arayüzünü oluşturuyor. Bu entegre sistem, kahve yapma işlemlerini daha kullanıcı dostu hale getirmeyi amaçlamaktadır. Düğmeler, anında komut vermeyi mümkün kılarken, OLED ekran, içeceğin kaç saniye verildiği, su miktarı gibi çeşitli parametreleri kontrol etmenizi sağlar. Kazandaki sıcaklık ve basınç (yalnızca HDA versiyonu) ve ayrıca bir barista'nın her fincanda mükemmel kahveyi sunması için ihtiyaç duyduğu tüm bilgiler bu ekranda yer alır. Alternatif olarak, M100 Attiva her zaman her grup için bir dokunmatik ekranla donatılabilir. Kullanımı basittir ve kontrolleri son derece özelleştirilebilir.

 

 

M100 ATTIVA TEKNİK ÖZELLİKLER

2 Gruplu Otomatik Espresso Makinesi

1 Buhar Kolu - 1 Sıcak Su Kolu

Sıcak Su ve Buhar Boyleri: 10 lt

400ml’lik Multi Boyler teknolojisi

Dijital Gösterge Panelleri

3 Farklı Doz ve Sıcaklık Ayarı

Ölçüler: 832mm x 567mm x 582mm

Güç: 7 KW

Ağırlık: 89 Kg.

 

FİYAT TEKLİFİ ALIN
Kişisel verilerin korunumu kanunu ile ilgili politikamızı buradan okuyabilirsiniz
mail gönderiliyor
En kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.