Cimbali M23 UP DT2

Cimbali M23 UP DT2
Cimbali M23 UP DT2 yarı otomatik kahve makinesi, uygun fiyatı ve eşsiz Cimbali kahve lezzetiyle profesyoneller arasında önemli bir seçenek haline gelmiştir. Bu espresso makinesi, geleneksel kahve keyfini, baristanın ustalığı ve Cimbali'nin kültürü ve teknolojisi ile en üst seviyede yaşatmayı amaçlar.
 
Ergonomik ve dayanıklı olan M23UP, kullanımı ve bakımı kolay, zarif ve çok yönlü bir makinedir. Çelikten yapılmış sağlam yapısıyla, sabit nozullu termosifon sistemi sayesinde her seferinde mükemmel sonuçlar elde edilir. Opsiyonel olarak kullanılabilen kahve grubu üzerindeki ışıklar çalışma alanını aydınlatırken, arkadan aydınlatmalı tuşlara sahip düğme pedleri hızlı ve hassas teslimat sağlar. Ayrıca üç renk seçeneğiyle (siyah, beyaz ve kırmızı) sunulur.
 
Güvenilir ve yüksek performanslı termal sistemine sahip olan M23UP, LED'li düğme pedleri, ergonomik filtre tutucu ve hızlı kurulum ve bakım imkanı sunar. C modellerinin her grubu, sürekli AÇMA/KAPAMA işlemi için bir düğmeye sahiptir ve termosifon sistemi, dahili hacimsel pompa, kazanda suyun kendiliğinden seviyelenmesi gibi özelliklere sahiptir. Ayrıca, pompa ve kazanın basıncını kontrol etmek için çift basınç göstergesi bulunmaktadır.

Cimbali M23 UP DT2 Teknik Özellikler

  • 2 adet Paslanmaz Çelik, Çok Yönlü Buhar Kolu
  • 1 Sıcak Su Kolu
  • Kaynatma Kazanı Kapasitesi: 11 lt
  • Ölçüler: 820 x 518 x 552mm
  • Güç: 4100 - 4800 W
  • Ağırlık: 63 Kg

FİYAT TEKLİFİ ALIN
Kişisel verilerin korunumu kanunu ile ilgili politikamızı buradan okuyabilirsiniz
mail gönderiliyor
En kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.