MUMAC Akademi Derslerine Web Üzerinden Devam Ediyor

MUMAC Akademi Derslerine Web Üzerinden Devam Ediyor

Kahve zamanı, bizi bir araya getirip aramızdaki mesafeyi azaltabilen bir andır.
Şu sıralar her zamankinden daha fazla muhtaç olsak da Covid-19'un yayılmasını durdurmak için uygulanan güvenlik önlemleri ile derslerimize ara veriyoruz. İnternet ve sosyal medya, etkileşimde bulunmak, ilişkilerimizi güçlendirmek ve kahve ve diğer şeyleri tartışmak için araçlarımız haline geldi.
 
Cimbali Grubu MUMAC Akademi Web Sitesi faaliyetine başladı. Son fuarlar ve etkinlikler sırasında zaten konsolide edilen format Instagram'a aktarılıyor.
 
18 Mart'tan itibaren, her Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri 14: 00'de başlamak üzere, @macacacademy Instagram kanalında iki yönlü canlı yayınların paketlenmiş bir takvimi olacak. MUMAC Akademi eğitmenleri, her seferinde farklı konuklarla sohbet ederek çeşitli konuları inceleyecek: Cimbali Grubu'nun dünyadaki ülkelerindeki trendlere ve hikayelere bakacak eğitmenlerinden ve kahve uzmanlarından, dünya Latte Art'ı yöneten Manuela Fensore gibi kahve gurularına, Francesco Sanapo gibi kahve severler ve SpecialPal gibi kahve influencerları evde bir Moka potu ile harika bir kahvenin nasıl yapılacağını gösterecek. İnternet sayesinde de bu zor anla nasıl başa çıktıklarını ve acil duruma bir tepki olarak başlattıkları girişimleri anlatacak kafe sahipleri de olacak.