World Of Coffee 2022'de Geri Dönüyor

World Of Coffee 2022'de Geri Dönüyor

World of Coffee, 23-25 Haziran 2022 tarihleri arasında geri dönüyor ve ilk kez MiCo - Milano Kongre Merkezi'nde Milano'ya geliyor!
Dünyanın dört bir yanından profesyoneller ve kahveseverler, sektörün en önemli etkinliklerinden birinde bir kez daha bir araya gelecek, buluşacak ve etkileşimde bulunacak.
Ürünler, atölyeler, yenilikler ve canlı demo gösterileri ile kahvenin kalbine doğru bir yolculuğa hazırsanız sizi de orada bekliyoruz.
Üç günlük etkinlik boyunca, La Cimbali standını Salon 03 - stant H3 - S06'da kaçırılmayacak bir programla bulacaksınız.
 
Standımızda sınıfının en iyisi, yüksek performanslı ürünlerimizi öğrenebilir ve deneyebilirsiniz. Geleneksel kahve makinelerinin modern yüzü olan M200, Made in Italy zarafeti ve işçiliğinin mükemmel bir sentezi, duyusal deneyimi en üst düzeye çıkarmak için yaratılmıştır.
 
Tam otomatik makinelerinde S60, günde 600 fincana kadar üretim gerektiren bağlamlar için tasarlanmış geleneksel bir kahve makinesinin görünüm ve hissine sahip ilk tam otomatik.
 
Kahve değirmeni olarak G20. Özel dikkat gerektiren içecekleri hazırlamak için tasarlanan optimum kombinasyonu LaCimbali M200 geleneksel kahve makinesi ile birlikte. Özellikleri arasında özel tek orijinli, DEKA ve filtre preparatları için uygundur.